MEHMET ÖZCAN ADAY ADAYLIĞINI İZDİHAMLA AÇIKLADI

ÖZCAN: “TRAKYA’NIN PARLAYAN YILDIZI BİR BELEDİYEYİZ”

Manşet

Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, yerel seçimlerde 3. Kez CHP’den Belediye Başkan Aday adaylığını açıkladı.
Özcan (2)

Özcan’dan önce bir konuşma yapan Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Başkanı Vedat Koyuncu, “Cumhuriyet Halk Partisi gerçekten büyük bir aile. Burada iktidarı devam ettireceğimizden hiçbir şüphemiz yok. Parti takvimine göre Belediye Başkan aday adaylarımızın açıklamaları son buluyor. Ben, tüm partililerimden sokak sokak, mahalle mahalle gezerek çalışmalarını istiyorum. İstemiyoruz Keşan’da Akp’yi. Sokmayacağız, hiçbir zaman giremeyecekler. Belediye Meclis Üyesi Aday adayları arkadaşlarıma da seslenmek istiyorum. 80’e yakın başvuru var. Sıralamada yer bulamadım, istediğim olmadı, listeye giremedim demesin. Yeri geldiğinde CHP herkese yer açar.” dedi.

Özcan (4)

Aday adaylığını açıklayan Mehmet Özcan, “10 yıldır CHP’li Belediye Başkanı olarak görevdeyim. Sizlerin sayesinde Trakya’nın parlayan bir yıldızı belediyeyiz. Yaklaşık 500 civarında çalışanı ile 60 bin nüfusa uygulanan projeleri ile Trakya’da örnek bir belediye olduk. Yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır.

Özcan

Hem partililerime güveniyorum. Gücüde sizden alıyorum. Bugüne kadar sizleri mahçup etmedim. Nemalı işlere bulaşmadım. Kolay değil Belediye Başkanı olmak. Ama, yılmadım yılmayacağım. Hep birlikte CHP kalesini koruyacağız. Partimin bütün kesimlerini kucaklayacağım. Bende kin ve nefret yoktur. İki dönemdir CHP’nin Belediye Başkanıyım.

Özcan (1)

Keşan’da kimsenin el atamadığı projeleri çatır çatır hayata geçiriyoruz. Önümüzdeki dönem ustalık dönemi olarak ifade ediyorum. Sizlerle beraber başarıya bir kez daha varım. Şimdiden hayırlı olsun” dedi. Mehmet Özcan’ın açıklamasına, parti binasında yer kalmayınca vatandaşlar, caddede bekleyerek destek verdi. Zaman zaman izdiham yaşandı.

Özcan12
www.kesanhalkinsesi.com Ömer ÇAKICI
(Videolu Haber)

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 02 Eylül 2013, 2:18 pm tarihinde SİYASET kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.498 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: