Keşan Pırnarköy’de cinayet…

Eşini uyurken öldürdü, kendinide köy meydanında vurdu

FB_IMG_1430676176759

Keşan’a  bağlı Pırnar Köyü’nde 3 Mayıs 2015 Pazar günü saat 03.00 sıralarında meydana gelen olayda bir kişi uyuyan eşini başından tüfekle vurarak öldürdü. Oğluna da ateş eden ancak vuramayan şahıs daha sonra köy meydanında kendini de öldürmek istedi.

Psikolojik sorunları olduğu öğrenilen Gökhan Ferit G.(32), uyuyan eşi Ersel G.(27)’yi, başından vurarak öldürdüğü yine başka bir odada uyuyan oğlu Atakan G.(8) ‘ye ateş ettiği ancak vuramadığı, daha sonra da köy meydanına giderek kendi yaşamına son vermek istedi.

FB_IMG_1430675978262

BABASI TÜFEĞİ ELİNDEN ALMAK İSTEDİ

Olay anında evde bulunan Gökhan Ferit G.nin babası olan Cumazi G.(61), oğlunun elinde bulunan tüfeği almak istedi. Bu  arada yaşanan boğuşmadan kurtulan Gökhan Ferit G. evden çıktı ve köy meydanında çevreye rastgele ateş etmeye başladı.

FB_IMG_1430676043341

KENDİNİ DE ÖLDÜRMEK İSTEDİ

Çıktığı evinden köy meydanına giden Gökhan Ferit G. burada tüfekle başına ateş ederek kendini de öldürmek istedi. Vatandaşların durumu jandarmaya bildirmesi üzerine köye ambulans ve jandarma ekipleri geldi. Evde bulunan Ersel G.’ye yapılan kontrolde yaşamını yitirdiği tespit edilirken, ağır yaralı olan Gökhan Ferit G. ambulansla Keşan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Ersel G.nin cenazesi otopsi yapılmak üzere, İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderilmesinin ardından, köy mezarlığında toprağa verildi.

Olay, köyde ve çevrede büyük üzüntü ile karşılandı.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 03 Mayıs 2015, 6:29 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.407 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: