CHP ENEZ İLÇE BAŞKANLIĞI YENİ YERİNDE..

GÜRKAN VE DEĞİRMENDERELİ ENEZ ESNAFINI ZİYARET ETTİ..

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Enez İlçe Başkanlığı yeni yerinde hizmete girdi.

CHP manşet

Belediye Pasajı’nda partilerin olduğu yerde düzenlenen iki dükkan birleştirilerek açıldı. Açılışa, CHP Edirne Milletvekilleri Kemal Değirmendereli, Recep Gürkan, İl Başkanı Oktay Bozkurt, Enez Belediye Başkanı Ahmet Çayır, 24. Dönem Edirne Milletvekili Aday Adayı Erdin Bircan, CHP Enez İlçe Başkanı Av. Engin Yağcılar, Enez Belediye Meclis Üyesi Halit Çelik, partililer katıldı.

CIMG5139

CHP Enez İlçe Başkanı Engin Yağcılar, Cumhuriyet Halk Partisi’nin fiziki olarak daha iyi bir ortamda çalışma yapması için yeni bir düzenleme yaparak ilçe başkanlığı binasını yenilediklerini söyledi.

 

 

CIMG5138

Milletvekilleri Recep Gürkan ve Kemal Değirmendereli de söz alarak, gündeme dair birer konuşma yaptılar. Daha sonra, Belediye Başkanı Ahmet Çayır’da, tekrar aday adayı olduğunu ifade ederek, başvuru dosyasını İlçe Başkanlığı’na verdiğini söyledi.

 

CIMG5164

Vekiller ve partililer, Enez Kale Caddesi’nde esnafı da ziyaret ederek, “Hayırlı İşler” dileğinde bulundu. Daha sonra, Gençlik Parkı’nda çay içen ve bir süre sohbet eden CHP’liler, sahilde bulunan AQua Beach Hotel Restaurant’ta yemek yedi.

 

CIMG5165

 

 

 

 

 

 

CIMG5178

 

 

 

 

 

 

CIMG5196

 

 

 

 

 

 

CIMG5202

www.kesanhalkinsesi.com

 

 

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 13 Ağustos 2013, 1:15 pm tarihinde SİYASET kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.761 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: