CHP ENEZ İLÇE BAŞKANI ENGİN YAĞCILAR, GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Enez İlçe yeni başkanı Engin Yağcılar, Keşan’da gazetemizi ziyaret etti.

Özkan Günenç’in yerel seçimlerde, Belediye Başkan aday adayı olması nedeniyle CHP Enez İlçe Başkanlığı’ndan istifa etmesinin ardından, yerine Avukat Engin Yağcılar getirilmişti.

yağcılar manşet

Yağcılar, ayağının tozuyla gazetemizi ziyaret ederek, Genel Yayın Yönetmenimiz Ömer Çakıcı ile bir süre gündeme dair görüşmelerde bulundu.

Yağcılar, “Özkan arkadaşımız aday adaylığı nedeniyle İlçe Başkanlığı’ndan ayrıldı. Yönetim Kurulumuz toplanarak yerine, beni başkan olarak getirdi. Bende, partimizin bilinci ve kuralları doğrultusunda arkadaşlarımla birlikte çalışmalara başladık. Köy köy gezip, halkımızın sorunlarını, dertlerini dinliyoruz. Yerel seçimlerde, belediye başkanlığının CHP’nin kazanması için var gücümüzle çalışıyoruz.”dedi.

Yağcılar

Öte yandan, ilçe hastanesinde uzman hekim olmadığını, yaz mevsimi nedeniyle Acil’de yetersizlik yaşandığını, bu nedenle hastaların Keşan’a sevk edilerek gönderilmesi sorun yarattığını, ayrıca ambulans sıkıntısı da çekildiğini ifade eden Yağcılar, bu konularında giderilmesini istedi.

www.kesanhalkisesi.com

 

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 29 Temmuz 2013, 5:20 pm tarihinde SİYASET kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.300 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: