ANAFARTALARSPOR KAPTANI SERKAN BAYRAKTAR..

ANAFARTALARSPOR MANŞETKeşan Anafartalarspor Kulübü yönetimi, düzenledikleri basın toplantısında, Edirne Süper Amatör Ligi’nde geçtiğimiz sezon Keşanspor’u çalıştıran Serkan Bayraktar ile anlaştığını resmen açıkladı.

 

 

ANAFARTALARSPOR (1)

Saat 14.00 sıralarında gerçekleşen basın toplantısına, Anafartalarspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kirezci, Basın Sözcüsü Taner Karatepe, Genel Kaptan Bekir Coşkun, Teknik Direktör Serkan Bayraktar ve yeni oyuncuları Özdemir Deniz katıldı.

 

ANAFARTALARSPOR (6)

Toplantıda ilk söz alan Başkan Salih Kirezci, yeni sezon öncesinde bazı eksiklikleri tamamlamak için çalışmalar yürüttüklerini belirterek, şunları söyledi:

“Yönetim ile yaptığımız görüşmelerde bir hocaya daha ihtiyaç duyduğumuzun kararını verdik. Bu doğrultuda görüşmelere başladığımız Serkan Bayraktar ile anlaşma sağladık. Bayraktar bizim için bir şanstır. Aldığımız duyumlara göre de Hayrettin Yıldız hocamız takımı dışarıdan destekleme kararı almış. Hayrettin Yıldız hocamızı dışlamak gibi bir niyetimizin kesinlikle olmadığını vurgulamak isterim. Kendisi, bu kulübe emek veren değerli hocalarımızdandır. Fakat bu sezon, taraftarlarımız ve sporseverlerden olumlu tepkiler aldığımız Serkan Bayraktar hocamız ile yolumuza devam edeceğiz.”

İÇ TRANSFERLER BAŞLADI

Anafartalarspor Basın Sözcüsü Taner Karatepe iç transferlerin başladığını Samet Borazan ve Arda Tosun ile anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Genel Kaptan Bekir Coşkun’da anlaşma yapılan oyunculara başarılar diledi.

Yalçın Baş’da Anafartalarspor Altyapı Sorumlu Yardımcılığı’na getirildi.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 09 Temmuz 2013, 4:44 pm tarihinde SPOR kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.673 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: