1923 Keşan Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanlığı’na Turgay Balcı seçildi

1923 Keşan Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin olağan Genel Kurul Toplantısı’nda yeni göreve seçilen yönetim görev dağılımını yaptı.

turgay1

Kulüp binasında geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan Yönetim Kurulu toplantısında görev dağılımı yapan kulüpte, Kulüp Başkanlığı’na Turgay Balcı getirildi.

Başkan Yardımcılığı’na Celalettin Durmaz ve Serkan Balcıoğulları’nın getirildiği toplantıda, görev bölümü ise şöyle oluştu:

Voleybol Şube Sorumlusu: Ali Serçiler, Muhasip Üye: Harun Akkaya, Basın Sözcüsü: Sinan Engin, Yönetim Kurulu Üyeleri: Mustafa Pehlivanoğlu, Raşit Değirmenci, Ergin Dalgıç.

Turgay

Kulüp Başkanı Turgay Balcı, kulübün kuruluşundan bu yana, kulübe maddi ve manevi anlamda her türlü desteği sağlayan Raşit Değirmenci’ye teşekkür ederek, hedeflerinin Değirmenci’nin başkanlığındaki kulübü, daha da ileriye taşımak ve şeffaf bir yönetim tarzıyla, 1923 Keşan Gençlik’i Keşan’ın önde gelen kulüplerinden biri yapmak olduğunu söyledi.

1923 Keşan Gençlik’in önümüzdeki günlerde, 2015-2016 sezonunda yapılacak çalışmalarla ilgili toplantı yapması bekleniyor.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 08 Temmuz 2015, 10:34 am tarihinde GÜNCEL, son dakika, SPOR kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 22.003 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: