VALİ HASAN DURUER’DEN, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMASI

Edirne Valisi Hasan Duruer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Valilik Toplantı Salonu’nda basın mensuplarıyla bir araya gelerek günlerini kutladı. Duruer, üzerinde gazetecilerin fotoğraflarının bulunduğu pastayı basın mensuplarıyla birlikte kesti.

ERC_3974

Edirne Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından düzenlenen kutlama proğramına kentte görev yapan Ulusal ve Yerel Basın temcilileri, Valilik Özel Kalem Müdürü İbrahim Tarancı, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ender Aydın ile Basın Yayın ve Enfermasyon İl Müdürü Fikret Dişlioğlu katıldı.
Basının demokrasinin temel taşlarından biri olduğunu belirten Vali Duruer, “Arkadaşlarımız böyle bir organizasyon yapmayı ve size en çok lazım olacak flash bellek hediye ötmeyi uygun görmüşler. Bu gün ayrıca Türk İdareciler Günü. Ben 10 Ocak çalışan gazeteciler gününüzü kutluyorum ve başarılar diliyorum. Sahada en önemli görevi sizler yapıyorsunuz. Sizlerin verdiği haberlerle ana basın bültenleri hazırlanıyor. Sahada olan sizlersiniz, hepinize sağlıklı, sıhhatli güzel günler diliyorum” dedi.

ERC_3921
Vali Duruer’in sabah gazetecilerin gününü kutlamasının ardından, gazeteciler ise öğleden sonra Vali Duruer’i makamında ziyaret ederek, Türk İdareciler Günü’nü kutladı.

ERC_3977 (1)
www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 10 Ocak 2014, 8:26 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.103 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: