ÜSTÜN HİZMET GÖSTEREN EMNİYET PERSONELİ’NE, KAYMAKAM’DAN BAŞARI BELGESİ..

Keşan İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yıldız, Müdür Yardımcıları Alptekin Özgen ve Mahmut Güder ile birlikte 31 emniyet personeli, Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı tarafından ‘Başarı Belgesi’ ile ödüllendirildi.

w278k

Kahvaltılı tören, 31 Aralık 2013 Salı günü saat 09.30 sıralarında, Değirmentepe Restaurant’ta başladı. Törene, Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yıldız, Müdür Yardımcısı Alptekin Özgen ve emniyet personeli katıldı.

w275bw275w

Törende kısa bir konuşma yapan Bekir Dınkırcı, öncelikle tüm emniyet personelinin yeni yılını kutlayarak, “Marifet, iltifata tabidir. Başarı da bir takım olayıdır. Keşan’ı güzel günler bekliyor. Bu güzel günleri daha da ileriye taşıyabilmek hepimizin bütüncül bakışına bağlı. Çok çalışmamız gerekiyor. Çalışıyoruz ama inşallah 2014’te daha fazlasını yapacağız. Ben hepinize kamu hayatınız boyunca artan oranlı başarılar diliyorum. İnşallah yeni yılda, yeni umutlar içerisinde bu başarılarınıza başarı katarak gönlünüzün arzu ettiği gibi nice senelere ulaşmanızı diliyorum.” dedi.

w274m
Daha sonra ise görevinde üstün gayret gösteren toplam 31 emniyet personele, Kaymakam Dınkırcı tarafından ‘Başarı Belgesi’ verildi. Tören, toplu hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.
www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 01 Ocak 2014, 2:13 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.700 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: