TUYUB’un ziyaretleri sürüyor..

Merkezi Edirne’de bulunan Türk – Yunan – Bulgar Dostluk Grubu Derneği (TUYUB) Yönetim Kurulu, kurum ve kuruluşlara nezaket ziyaretlerini sürdürüyor. TUYUB Yönetim Kurulu Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), Bulgaristan’ın Edirne Başkonsolosluğu ve Basın Yayın Enformasyon Edirne İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

ETSO

Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kaya ve yönetim kurulu üyeleri Kadir Çakay, Sedat Kuru ve Murat Savaş, ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt’u ziyaretlerinde, Haziran ayında yapılacak Edirne’de yapılacak uluslararası yarı maraton konusunda bilgi verdi ve tüm Avrupa ülkelerinden katılımı beklenen sporcuların barındırılması konusunda yardım istedi. Zıpkınkurt böyle bir organizasyona ETSO olarak destek vereceklerini söyledi.

bulgar konsoloslugu

TUYUB, aynı gün bir ziyareti ise Bulgaristan’ın Edirne Başkonsolosu Lubomir Popov’a gerçekleştirdi. Sıcak bir havada geçen görüşmeler sırasında Popov yarı maraton organizasyonuna başkonsolosluk olarak destek vereceklerini ifade etti.

basin yayin enformasyon

Başkan Kaya ve yönetim kurulu üyelerinin daha sonraki durağı Basın Yayın Enformasyon Edirne İl Müdürlüğü oldu. İl Müdürü Fikret Dişlioğlu da TUYUB’un Haziran ayında Edirne’de gerçekleştireceği etkinliğe destek vereceklerini belirtti.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 14 Ocak 2015, 3:51 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.191 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: