SİGORTACILAR YEMEKTE BİRARAYA GELDİ

MANŞETKeşan Ticaret ve Sanayi Odası Sigortacılar Komitesi Üyeleri Eksper Hasar – Onarım firmasının verdiği yemekte bir araya geldi.

Keşan Öğretmenevi Sosyal Tesisleri (Soner’in Yeri) ’nde başlayan yemeğe, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Eksper Hasar – Onarım / Kurucu ortağı İsmail Öztürk, Keşan TSO Sigortacılar Komitesi Başkanı M. Sedat Yılmaz, Keşan TSO Meclis Üyesi Mehmet Ekrem Şanlı ile oda üyesi, sigortacılar katıldı.

CIMG3560

Açılış konuşmasını yapan İsmail Öztürk, “Yemeğimizin temel amacı, sizlerin sigortacılık haftasını kutlamaktır. Ayrıca, sektörümüzde uygulanmaya başlanılan yeni kuralların mesleki hayatımıza ve işimize olan direk ve endirek etkilerini konuşabilmek, yeni kesilmeye başlayan Kasko poliçeleri uygulamaları hakkında sağlıklı bilgileri, doğru şekilde öğrenme fırsatını yakalamaktır” dedi.

CIMG3575

Yemekte konuşan Mustafa Helvacıoğlu, “ Türkiye’de en önemli sektörlerden biri olan sigortacılık riski garantör eden bu sektörün sorunlarını Keşan TSO olarak göz ardı etmiyoruz. Keşan – Enez – İpsala’daki sigorta ailesini odamızda, bir komite başlığında bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

CIMG357230 kadar sigortacımızın rekabeti birliğe çevirme görüntüsünü artık eyleme dönüştürdüğünüz içinde hepinize şirketleriniz adına teşekkür ederiz. 5 bin kişiye bir sigorta acentesi, ayrıca bin araca 2 bin eve bir sigorta acentesi düşüyor. Bu rekabet iyi yönetilmelidir” dedi.

 

CIMG3557

M. Sedat Yılmaz’da, “6 – 7 Haziran 2013 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen 1. Ulusal Sigorta ve Aktüerya Kongresi ile ilgili katılıcımlara bilgi verdi.  Konuşmaların ardından, M. Ekrem Şanlı’ya katkılarından dolayı plaket verildi.

 

CIMG3569

 

 

 

 

 

 

 

 

CIMG3567

 

 

 

 

 

 

CIMG3577

 

 

 

 

 

 

CIMG3578

 

 

 

 

 

 

 

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 12 Haziran 2013, 9:50 am tarihinde GÜNCEL kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 2.009 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: