SELAHATTİN VARDAR AK PARTİ KEŞAN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

Keşan’ın Suluca Köyünden olan ve Bursa’da İşadamı olarak çalışan Selahattin Vardar, (47) Keşan’dan Ak Parti belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

MANŞET

Selahattin Vardar, kalabalık bir toplulukla Keşan’a gelerek, Atatürk Parkı’nda partililerle ve vatandaşlarla buluşarak çay içti. Daha sonra, Ak Parti İlçe Başkanlığı’na geçen Vardar, burada İlçe Başkanı Hakan Çevikel ve partililerce karşılandı.

Selahattin Vardar AKParti Aday Adayı (3)

Bir ön konuşma yapan Ak Parti İlçe Başkanı Hakan Çevikel, “Bildiğiniz gibi siyaset cesaret ister. İşinizden, eşinizden fedakarlık göstererek toplum için çalışmak, taşın altına elini koymak herkesin harcı değildir. Selahattin Vardar arkadaşımız da bu cesareti göstererek partimizden Belediye Başkan aday adayı olmak için burada toplanmış bulunuyoruz. Kendisine başarılar diliyorum, yolu açık olsun.” dedi.

Selahattin Vardar AKParti Aday Adayı (8)

Selahattin Vardar yaptığı aday adaylığı konuşmasında; “ Keşan yerelde değerini hak ettiği şekilde siyaseten alamamış bir ilçemiz. 5 yıldan beri teknik ekibimle çalışmalar yapıyorum. Mega projelerimiz var. Keşan, tarıma yönelik sanayi bölgesidir. Burada bildiğiniz gibi işsizlik hat safhadadır. Fabrikalar kurup, işsizliği önleyeceğiz. Doğalgaz olmasa olmazlardan biridir. Bunu mutlaka getireceğiz. Hava kirliliği Keşan’da birinci sıralarda yer almaktadır. Bu durum bizi oldukça etkilemekte olup, rahatsız edici bir durumdur. Keşan için iktidarın gücünü kullanarak hizmet için adayım.” dedi.

Selahattin Vardar AKParti Aday Adayı (13)

Selahattin Vardar AKParti Aday Adayı (17)

www.kesanhalkinsesi.com

(Videolu Haber)

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 26 Ekim 2013, 1:02 pm tarihinde SİYASET, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.985 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: