SAĞLIK BAKANI MEHMET MÜEZZİNOĞLU, KEŞAN-ENEZ-İPSALA İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI’NA KATILDI

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Esasında bu millet namussuzlardan veya ahlaksızlardan pek sıkıntı çekmiyor. Biliyor ki namussuz ve ahlaksız. Ama esas sıkıntı ahlaklı görünen ahlaksızlar, namuslu görünen namussuzlar” dedi.

CIMG0120
Edirne ziyareti kapsamında Keşan’da düzenlenen Keşan-Enez-İpsala İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’na katılan Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Keşan’da yoğun bir ilgiyle karşılandı. Bakan Müezzinoğlu, yaptığı toplantıda, “Esasında bu millet namussuzlardan veya ahlaksızlardan pek sıkıntı çekmiyor. Biliyor ki namussuz ve ahlaksız. Ama esas sıkıntı ahlaklı görünen ahlaksızlar, namuslu görünen namussuzlar. Ahlak abidesi hukuk abidesi beyefendi Dubai’de. Kılıçdaroğlu, arkasında durduğun savcı, onun belgelerini al da milletin huzurunda salla. O dosya seni millete yaklaştırır, o yanlışlıklar seni halkla beraber yürüyüp, yürümediğini gösterir. Yoksa daha dosyanın ne olduğunu bilmediğin, bir çok senaryonun aşikar olan tabloda, bu sandıktan sana bir fayda gelmez. Seni saygın yapmaz, siyaseten yüceltmez. Senaryoların adamı olmak bir siyasi partinin, hele hele Cumhuriyet Halk Parti gibi kurumsal güçlü saygın bir partinin lideri olarak partiye de yazık ediyorsun, partililere de yazık ediyorsun. Ve o partililerin başını öne eğdiriyorsun” dedi.

CIMG0121
“BİR KERE DE O PARTİYE ABDEST ALIP GİRİN”
CHP’li bir milletvekilinin, AK Parti’lilere yönelik “Cumhuriyet Halk Partisi’ni ağzına alan önce abdest alacak” şeklinde bir söyleminin olduğunu hatırlatan Müezzinoğlu, “Geçenlerde Cumhuriyet Halk Partili kardeşimiz demiş ki, ‘Cumhuriyet Halk Partisi’ni ağzına alan önce abdest alacak’. Bende diyorum ki, bir defa olsun abdestli gezin. Bir defa olsun abdest alın. Bir defa o partiye abdestli girin. Zarar gelmez korkmayın. Laiklik de elden gitmez. Laiklik o şekilde bozulmaz” dedi.

CIMG0100
Müezzinoğlu konuşmalarının ardından salondan ayrılarak, Keşan Devlet Hastanesi’ne gitti. Burada bir hasta ziyaretinde bulunan Müezzinoğlu daha sonra ise, Keşanlı gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladıktan sonra Tekirdağ’a hareket etti.
www.kesanhalkkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 12 Ocak 2014, 3:12 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.102 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: