KSYDV TOPLANTISI YAPILDI..

KAYMAKAM DINKIRCI’DAN, EMEKLİYE AYRILAN

BALCI VE ERCAN’A TEŞEKKÜR BELGESİ

Keşan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın haftalık toplantısı 06 Kasım 2013 Çarşamba günü saat 10.30’da Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda Keşan Kaymakamı ve Vakıf Başkanı Bekir Dınkırcı Başkanlığı’nda yapıldı.

Manşet

Toplantıda, 77 Nakdi para yardımı, 34 Kurban Bayramı nakdi gıda yardımı, 3 Muhtaç asker ailesine yardım, 2 Eşi vefat eden kadınlara yardım, 3 Kişiye 2022 sayılı kanun kapsamında aile yardımı, 18 genel sağlık sigortası olmak üzere toplam 137 dosya görüşülerek karara bağlandı.

DSC_6576

Toplantı öncesi Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı, emekliye ayrılan Keşan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Remzi Balcı ve Vakıf Muhasibi Halil Ercan’a teşekkür belgesi verdi.

DSC_6564

Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı, emekliye ayrılan Vakıf Müdürü Remzi Balcı ve Vakıf Muhasibi Halil Ercan’a görevli oldukları süre içerisinde göstermiş oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Emeklilik yaşamlarında aileleri ile birlikte sağlıklı, mutluluk ve başarı dolu yıllar diledi. Kaymakamlığımızın ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızın kapılarının kendilerine her zaman açık olduğunu belirtti.

DSC_6570

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 07 Kasım 2013, 10:01 am tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.181 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: