Keşanspor’un yeni Antrenörü Şeref Aldanmaz

(Videolu Haber)-

2013/2014 Futbol Sezonunda BAL Ligi’nde mücadele edecek olan ve daha önce Antrenör Turan Yılmaz’la anlaşan ve 27 Haziran 2013 Perşembe günü yapılan yönetim kurulu toplantısında alınan karar gereği Yılmaz’la yolları ayıran Keşanspor’un yeni Antrenörü belli oldu.

IMG_8271 IMG_8272

Konuyla ilgili olarak 1 Temmuz 2013 Pazartesi günü saat 15.00′te Keşanspor Lokali’nde gerçekleşen ve Basın Sözcüsü Oya Pınar ve Genel Kaptan Nejat Çabuk’un katıldığı toplantıda konuşan Pınar, Keşanspor’un yeni antrenörünün Şeref Aldanmaz ve kaleci antrenörünün de İbrahim Borazan olduğunu belirterek “Yönetim Kurulumuz yaptığı değerlendirmede Şeref Aldanmaz’la anlaşma konusunda karar aldı” dedi.

IMG_8273

Pınar ayrıca yeni transferlerin de 10-15 gün içinde belirlenerek bir kadro oluşturulacağını dile getirdi.

IMG_8275 IMG_8280

Pınar’ın açıklmasının ardıdnan Şeref Aldanmaz ile sözleşme imzalandı.

Genel Kaptan Nejat Çabuk’da, Keşanspor’da forma giymek isteyen Keşanlı futbolculara kapılarının her zaman açık olduğunu ve geçen yıl da Keşanlı futbolcularla görüştüklerini ancak kendileriyle yola devam etmek isteyenlerin takımda forma bulduğunu söyledi.

IMG_8278

Daha sonra konuşan Aldanmaz’da yıllarca formasını giydiği ve daha önce de Antrenör olarak görev yaptığı Keşanspor’da tekrar kendisine görev verilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek ” Yönetim kurulumuza teşekkür ediyor ve onları mahçup etmemek için ekibimizle birlikte elimizden geleni yapmaya çalışacağımızın sözünü buradan siz değerli basın mensuplarının huzurunda söz veriyoruz.Basın olarak sizlerin de desteğini bekliyoruz”dedi.

Aldanmaz, MelihAltınok, Kaleci Antrenöür İbrahim Borazan,Nevruz Kaldı,Ali Heyecan ve Yalçın Cambaz’dan oluşan ekiple birlikte çalışacak.

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz…

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 01 Temmuz 2013, 7:56 pm tarihinde SPOR, Video kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 2.072 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: