Keşanspor Yönetiminden Keşan Beleediyesi’ne ziyaret…

Keşanspor Kulübü’nün kısa bir süre önce görev dağılımını gerçekleştiren yönetim kurulu üyeleri, 14 Haziran 2013 Cuma günü Keşan Belediyesi’ni ziyaret etti.

DSC_1323 DSC_1327

Saat 14.30 sıralarında Keşan Belediyesi’ne gelen; Keşanspor Kulübü Başkanı Mustafa Çelik, Başkan Yardımcısı Kamil Filiz ve Genel Kaptan Ayhan Özkaynak, makam odasında, aynı zamanda Keşanspor Kulübü Başkan Yardımcısı da olan Keşan Belediye Başkan Vekili Erdoğan tarafından karşılandı.

 

Çelik, hem Keşan Belediye Başkan Vekilliği görevini yürüten hem de Keşanspor Kulübü’nde Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Erdoğan Gümülcineli’yi tebrik ve ziyaret için Keşan Belediyesi’ne geldiklerini belirtti.

 

Ziyaret nedeniyle Başkan Çelik ve diğer konuklara teşekkür eden Erdoğan Gümülcineli, “Keşanspor’un yönetiminde ziyaretçilerimizle birlikte bulunmaktan ötürü büyük keyif alıyoruz. Hem vekilliğimi tebrik hem de Keşanspor’daki yeni görev dağılımı nedeniyle ziyaretimize gelen konuklarımıza çok teşekkür ediyorum. Keşanspor’a BAL’da başarılar diliyorum.”

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 15 Haziran 2013, 12:50 pm tarihinde GÜNCEL, SPOR kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.187 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: