Keşan TSO yönetimi basın mensuplarıyla buluştu

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası), “21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü” nedeniyle düzenlediği kahvaltılıda, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Dün, saat 09.30 sıralarında Keşan TSO Meclis Salonu’nda verilen kahvaltıya, Yönetim Kurulu Başkan yardımcıları Kadir Mutaf ile Murat Arıkan, Yönetim Kurulu üyesi Sevtap Engin ve basın mensupları katıldı.
Kahvaltıda ilk olarak söz alan Engin“Güzel ve zor haberlerin peşinde koşan sizlerle birlikte olmak çok güzel. Hepinizin emeğine ve yüreğine sağlık.” dedi.
Daha sonra söz alan Arıkan ise şunları söyledi: “21 Ekim Dünya Gazeteciler günü sebebiyle yerel basınla bir aradayız. Toplumumuzun bilinçlenmesini sağlayan değerli gazeteci arkadaşlarımız, emeklerinize sağlık. Sizlerin sorunları ve ileriye dönük neler yapabilirizi konuşacağız. Basın, bölgemizin tanıtılması adına olmazsa olmaz.”
Mutaf ise şöyle dedi: “Basınla iç içe çalışan kurumlardan biriyiz. Basın birçok kişiye çalışma imkânı sunan bir sektör. Sektörün sorunlarını istişare edeceğiz. Bunların ortak akılla çözüleceğine inanıyorum. Yeni dönemde de bu tarz toplantılar yapacağız.”
Toplantı sohbet şeklinde devam etti.

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 26 Ekim 2018, 8:50 am tarihinde EKONOMİ, GÜNCEL, manset, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 21.312 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: