KEŞAN TSO MECLİS BAŞKANI YÜKSEL ALİOĞLU: “VERGİ BİR ÜLKENİN HAYAT DAMARI”

Keşan Vergi Dairesi Müdürü Dinçer Uzun ve Vergi Dairesi çalışanları, 25. Vergi Haftası kapsamında Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (Keşan TSO)’nı ziyaret etti.
Bu yıl 24 – 28 Şubat tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası kapsamında Keşan TSO’ya gelen konukları, Keşan TSO Meclis Başkanı Yüksel Alioğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selahaddin Uyulgan ve Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Şapçı, Kadir Mutaf ile Meclis Üyeleri Sebahattin Karlıdağ, Ekrem Şanlı ve Turgay Akıncıoğlu karşıladı.

VERGİ DAİRESİ ZİYARETİ 24.02.2014
Dinçer Uzun ziyarette, “25. Vergi Haftası nedeniyle üyelerinin birçoğunun vergi rekortmeni olan bölgemizin en önemli kurumlarından Keşan TSO’yu ziyaret ediyoruz. Vergi Haftası vesilesiyle bölge ticaretinin temsilcileri olan Keşan TSO yetkililerinin ve önemli paydaşlardan biri olan Sivil Toplum Örgütlerinin sorunlarınızı, önerilerinizi ve varsa sıkıntılarını dinlemeye geldik” şeklinde konuştu.
Dinçer Uzun’un ardından söz alan Keşan TSO Meclis Başkanı Yüksel Alioğlu’da ziyarette yaptığı konuşmada, “Sayın Müdürümüzü ve çalışanlarını 25. Vergi Haftası kapsamında Meclisim ve Keşan TSO adına öncelikle tebrik ediyor ve hoşgeldiniz diyorum. Vergi bir ülkenin olmazsa olmazı, her ne kadar mükellef haklı olarak daha az ödemek istese de vergi olmadan da olmuyor, önemli olan alınan verginin geri dönüşümünün adaletli olması. Vergi ödemek her bireyin, her çalışanın ve her işyerinin görevi olduğu kadar bir ülkenin de hayat damarı olduğuna inanıyorum” dedi.
Yaklaşık 1 saat süren ziyarette konuşmaların ardından bölgenin genel ekonomisi ve vergi bilinci konusunda fikirler paylaşıldı.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 24 Şubat 2014, 9:04 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.289 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: