Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı’dan, basın mensuplarına kahvaltı..

Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle 09 Ocak 2015 Cuma günü  saat 09.00 da Keşan’da görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

DSC_0014

Bekir Dınkırcı, Keşan’da görev yapan basın mensuplarının gününü kutlayarak, özellikle iletişimde basının önemine değindiler. Kendilerine hayatları boyunca sağlıklı, sıhhatli ve başarılı günler diledi.

Kaymakam

Dınkırcı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

“Gazetecilere ekonomik ve sosyal haklar sağlayan 212 sayılı Kanun’un 10 Ocak 1961 tarihinde kabul edilmesi nedeniyle, her yıl 10 Ocak tarihinde Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamaktayız.

Bireyin haber alma hakkını sağlayan ve toplumdan gelen istekleri yansıtarak kamuoyu oluşturulmasına aracılık yapan basın, düşünce ve ifade özgürlüğünün en etkili araçlarından biridir.

Basın mensupları kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşarak zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu gelişen olaylar karşısında aydınlatırken toplumun duygularına da tercüman olmaktadır.

Doğru haber verme, tarafsızlık, özel hayata saygı, basın çalışanları için yol gösterici değerler olmalıdır. Basınımızın bu ilkeleri her zaman üstün tutacağına olan inancım tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle Yüce Önder Atatürk’ün “ Basın Bir Milletin Müşterek Sesidir.” İlkesinden hareketle, çalışmalarını büyük bir özveriyle devam ettiren tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Günü’nü kutlar, sağlık ve başarılar dilerim.”

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 09 Ocak 2015, 8:52 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 776 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: