Keşan Gençlik Merkezi’nin temeli atıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Keşan’a yaptırılan Gençlik Merkezi’nin temel atma töreni, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.

Graphic1
Yenimahalle’de Eren Caddesi ile KYÇUBYO yolu kesişiminde bulunan ve yaklaşık 15 dönümlük arazide devam eden inşaatın temel atma törenine, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Erkan Kandemir, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, Kamu, özel, sivil, sosyal ve siyasal kesimlerin temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

DSC_4156   DSC_4171   DSC_4187

Törende sırasıyla, Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ve Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu birer konuşma yaptılar.
Konuşmalardan sonra, Bakan Müezzinoğlu ve beraberindekiler, butonuna basarak Keşan Gençlik Merkezi’nin temel atma işlemini hayırlı ve uğurlu olması dilekleri ile gerçekleştirdiler.

DSC_4236   DSC_4226   DSC_4237
Temel atma töreninden sonra ise, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Kaymakam Bekir Dınkırcı yapımı eden yeni Keşan Devlet Hastanesi inşaatını gezdi. İnşaatta incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi alındı.

DSC_4250   DSC_4263   DSC_4281
Daha sonra hep birlikte Keşan Ticaret Borsası’na geçilerek burada Keşan Ticaret Borsası Meclis Başkanı Necmi Kaymaz, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşanlı hayırsever işadamı Mehmet Emin Meriç ve son olarak Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu tarafından birer konuşma yaptı.
Burada hayırsever işadamı Mehmet Emin Meriç’in ilçemize yapmak istediği Tarım Lisesi konusu Bakanımızla paylaşılarak tarım, turizm ve ticaret konuları hakkında görüşüldü.
www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 10 Ekim 2014, 11:27 am tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.815 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: