Keşan CHP İlçe Kongresi yapıldı

Keşan CHP İlçe Kongresi yapıldı
Bu haber 05 Aralık 2015 - 15:57 'de eklendi ve 2.846 kez görüntülendi.

Başkanlığa, tekrar Erdoğan Gümülcineli seçildi

Keşan CHP İlçe Kongresi, Keşanspor Düğün Salonu’nda yapıldı.

Başkan Erdoğan Gümülcineli

Seçime tek liste ile gidilerek, başkanlığa tekrar Erdoğan Gümülcineli getirildi.

Divan

Kongrede, Divan Başkanlığı’na Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Yenimuhacır Belediye Başkanı Recep Ordu ve eski Çamlıca Belediye Başkanı Halil Büyükyatıkçı getirildi.

Salih Kirezci

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden kongrede, CHP İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli, çalışma raporunu okudu. Gelir-Gider raporlarını ise, Salih Kirezci okudu.

CIMG1566  CIMG1563  CIMG1569

 

Gümülcineli yaptığı konuşmada, “1,5 yıl önce yönetim değişikliği ile ilgili yönetime olağanüstü kongrede göreve getirildik. Bu arada üç seçim yaşadık. Tarafsızlıkla birlik ve beraberlik içinde seçimleri gerçekleştirerek, oyumuzu arttırdık. Ancak, iktidar olamadık. Çalışmalarımızı tekrar gözden geçirerek, partimize katkıyı arttıracağız. Ülkemizin CHP’ye ihtiyacı vardır. Ülke, kaosla yönetiliyor. Bize destek ve güç veren tüm partililerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Graphic1

Daha sonra Milletvekili Adayı Gürkan Güneser söz alarak, “Hükümet, korku ve kaos yaratarak, vatandaşa baskı yaparak iktidara gelmiştir. Bizler daha fazla çalışarak vatandaşlarımızın sorunlarına değinerek, onlara dokunarak yapmamız gereken çalışmaları sürdürerek iktidara gelmek için çaba sarf etmemiz gerekmektedir.” dedi.

Graphic12

Milletvekili Aday Adayı Mustafa Bezbaş, “Parti içi kavgalar bitsin artık. Kısır döngü değişmesi lazım. Bizim mücadelemiz birbirimizle değil, iktidar partisi ile olmalıdır. Kol kola, omuz omuza bu mücadeleyi vermemiz gerekli.” dedi.

CIMG1576

Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Erkin, “Kongrelerde herkes istediğini konuşabilmeli. Bilgi ve birikimlerini, projelerini anlatmalı. Sadece seçimden seçime değil; üreterek, çalışarak katkı sağlanmalı.” dedi.

CIMG1577

Eski Milletvekillerinden Necat Gencan, “Bu salonların dolmasını isterdim. Eski saygı ve sevgi çerçevesinde birlik ve beraberlik duygularıyla kırgınlıkları, dargınlıkları ortadan kaldırıp, hareket edilmesini isterdim. Ama ne yazık ki, parti içi kavgalar bir türlü bitmiyor. Ben bir daha Milletvekili adayı olmayacağım. Bu partide görev alan arkadaşlarıma başarılar diliyorum.” dedi.

CIMG1578

Önceki Milletvekili Kemal Değirmendereli, “Keşan’da 2600 üye, 350 delege var. Ama şuan salonda 100 delege yok. Ben görev yaptığım süre içersinde parlamentoda en iyi şekilde sizleri temsil ettiğimi bilmenizi isterim. Yerelde ve genelde seçilen arkadaşlar herkes görevini gerektiği şekilde yapmalı. Bu hükümetin görevini 4 yıl sürdürme imkanı yoktur.” dedi.

CIMG1581

Daha sonra söz alan CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, “Cumhuriyet Halk Partisi kurulduğunda Mustafa Kemal Atatürk, kadına seçme ve seçilme hakkı vermiştir. Partimizde görev alan kadınlarımızı kutluyorum. Bizler AKP’yi eleştireceğimize, birbirimizi eleştiriyoruz. MİT Tırları’na haber yapan gazetecileri tutukluyorlar. 30 milyon yoksul insanımız var. İktidar kimse, bu insanlarımız oraya gidecek. CHP’ye gönül vermiş, Atatürk ilkelerine inanmış tüm vatandaşlarımızı birlik ve beraberlik içersinde iktidara gelmek için çalışmalarını sürdürmelerini istiyorum.” dedi.

CIMG1582

Milletvekili Okan Gaytancıoğlu da, “Mustafa Kemal Atatürk, kadına değer veren bir liderdir. “Bugün toprak günüdür” Ortadoğu savaşları toprak içindir. CHP’li olmak sorumluluktur. Ülkemiz zor durumdadır. Partimizde zor durumdadır. Ülkemiz tehdit altındadır. Bugün tüm basın engellenmiştir. Rakibimiz, Türkiye Cumhuriyeti’ni bölen ve parçalayan bir ekiptir. Eğitim sistemi, hukuk engellenmiştir. Bir tek CHP ele geçirilmemiştir.” dedi.

CIMG1584

İl Başkanı Oktay Bozkurt da, CHP’nin Edirne İl ve ilçelerinde üstün başarı sağlayarak gerekli oylarını arttırmıştır. Tüm partililerime teşekkür ediyorum. Yeni seçilen arkadaşlarıma da başarılar diliyorum.” dedi.

CIMG1567  CIMG1564  CIMG1560

Yönetim Kurulu şu kişilerden oluştu: Rafet Akıncı, Nasip Çakır, Erhan Engin, Gökmen Oğuz, Rıza Özzade, Nedret Özkan, İlker Gürbüz Öner, Cemal Özdemir, Hatice Öcal, Sait Kalan, Sinan Kaya, Işıl Kurt, Azize Top, Heves Özgür Yıldız.

CIMG1570

Yönetim Kurulu (Yedek): Murat Kozak, Osman Çolak, Arif Demirkol, Ayşe Özcan, Bilgin Duran, Ali Üren, Ersin Güven, Emine Gegeoğlu, Okan Bulgur, Banu Kalfalar, Tayfun Pekişçi, Süleyman Gürsel Paçaman, Müjgan Yavuz, Ali Şevik.

CIMG1587

İl Delegeleri: Mehmet Özcan, Erdoğan Gümülcineli, Abdül Aziz Çıkıkçı, Recep Ordu, Salim Şevik, Mehmet Ali Yetim, Erdinç Can, Halil Büyükyatıkçı, Mustafa Bezbaş, Samet Serdar Dinçer, Erol Alabak, Ali Haydar Yıldırım, Şengül Özcan, Nurettin Soysal, Gökmen Oğuz, Hasan Fener, Hasan Çıkıkçı, İlhan Boz, Ayşe Gamze Özkan, İbrahim Ezer, Nasip Çakır, Hatice Gümülcineli, Kemal Gezer, Ümmet Gemici, Şuayip İsmail Büyükvarlık, Cemal Özdemir, Erol Gümülcineli, Sami Uçak, Hikmet Yıldız, Gönül Boz, Sinan Kaya, Sibel Gümülcineli, Nedret Özkan, Esen Şentürk, Necmettin Güroğlu, Nur Demir, Hafize Şevik, Ertan Özcan, Cevriye Düner, Mübeccel Çıkıkçı, Sadi Bayır, Necmettin Baygül, Ayşen Yıldız, Müjgan Yavuz, Hasan Özer, Mihriye Bayır, Mustafa Gücüyener, Bilgin Duran, Sedat Şentürk, Azize Top, Hatice Öcal, Soner Demirdöven, Osman Çolak, Murat Karavil, Güven Çakmakçı, Özlem Özer, Sait Kalan, Banu Kalfalar, Orhan Kalkan, Müsref Recep Can, Şenay Bayır, Mehmet Güneş Yılmaz, Hamiyet Özkan, İsmail Güdücü, Heves Özgür Yıldız, Mehmet Ali Ürkmez, Işıl Kurt, Nuri Cevren, Gülten Gezer, Sinem Çelik, Nurgül Kaya, Mustafa Keskin, Nevzat Akan, Murat Keskin, Ramis Varol, Necati Yalın, Erdoğan Sel, Serhat Çıkıkçı, Okan Bulgur, Süleyman Gürsel Paçaman, Yusuf Çatmakaş, Yücel Yılmaz, Erhan Engin, İbrahim Gül, İlker Gürbüz Öner, Ayşe Özcan, Naciye Coşkun, Gülten Şevik, Refiye Kalan, Ersin Güven, Mustafa Mangır, Tayfun Pekişçi, Figen Mangır, Hayriye Pekişçi, Yusuf Akgün, Hasan Demirkol, Sevim Karavil, Ömür Çakıcı, Ali Şevik, Bahar Duran, Hüseyin Güroğlu, Selami Tabak, Hasan Demirkol, Selçuk Üren, Fahrettin Bilgin, Kübra Kuşaksız, Arif Demirkol, Mustafa Çevik, İbrahim Karagöz, Lütfiye Gemici.

www.kesanhalkinsesi.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER