İNTİHARA TEŞEBBÜS..

Keşan’da eşi tarafından terk edilen bir kişi, inşaatın 5’inci katına çıkarak intihar etmek istedi.

Manşet

Alınan bilgiye göre, Yukarı Zaferiye Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde bulunan bir inşaatın 5’inci katında intihar etmek isteyen bir kişi olduğunu gören vatandaşlar, durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, şahsın Ümit T. olduğunu tespit etti.

İNTİHAR (5)

İtfaiye ve sağlık ekipleri de olay yerine gelirken, aşağıdaki polislere seslenen Ümit T. kısa bir süre önce kavga ederek ayrıldığı eşi H.Ç.’nin yanına getirilmesini, getirilmediği takdirde atlayacağını söyledi.

İNTİHAR (9)

Bunun üzerine polis H.Ç. ile irtibata geçti. Ancak, H.Ç. gelmeyeceğini söyledi. Bir süre binanın ön kısmındaki balkon ve pencereden kendini sarkıtan Ümit T., daha sonra yan bölümdeki iskelenin üzerine çıktı. Bu arada itfaiye ekipleri olası bir duruma karşı branda açtı.

İNTİHAR (1)

Ümit T.’nin inşaatın üzerinde olduğunu gören mahalle sakinleri ise kısa sürede inşaatın etrafına toplandı. Vatandaşlar intihar girişimini adeta film izler gibi seyrederken, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yıldız, İlçe Sağlık Müdürü Ergün Kurtar ve Keşan Devlet Hastanesi Başhekimi Nurettin Alparslan, inşaatın 5. katına çıkarak Ümit T.’yi ikna etmeye çalıştı. Ümit T. ise, tüm ikna çabalarına rağmen inşaattan inmeyi kabul etmedi. Çevrede bulunan vatandaşlardan bazıları manzara karşısında şahsa tepki gösterdi.

Daha sonra olay yerine gelen Ümit T.’nin yakınları, yaklaşık 1 saatlik çaba sonucunda şahsı inşaattan inmeye ikna etti. Çevrede toplanan vatandaşların alkışlarıyla inşaattan indirilen Ümit T., ambulansla Keşan Devlet Hastanesi’ne götürülürken, daha sonra da ifadesi alınmak üzere Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü‘ne gönderildi.

Ümit T.’nin dini nikahlı eşi H.Ç.’nin 2,5 aylık hamile olduğu, kısa bir süre önce kavga etmeleri nedeniyle ailesinin yanına gittiği ve geri dönmek istemediği öğrenildi.

www.kesanhalkinsesi.com

 

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 24 Eylül 2013, 1:43 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.498 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: