İNCİ OTEL ENEZ’DE AÇILDI..

Enez Sahili’nde Hakan İnci tarafından hazırlanan İnci Otel, hizmete açıldı.

İNCİ OTEL MANŞET

Açılış törenine; Edirne Valisi Hasan Duruer, Enez Kaymakamı Fatih Baysal, Belediye Başkanı Ahmet Çayır, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karagöz, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, resmi kurum ve daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, kalabalık vatandaşlar katıldı.

Hasan DURUER

Açılışta konuşan İnci Otel Sahibi Hakan İnci, “ Tesisimizi normalde 2 yılda bitirmeyi planlamıştık. Ancak, Enez Kaymakamımız Fatih Baysal ve Belediye Başkanımız Ahmet Çayır’ın baskılarıyla 1 yılda bitirmek zorunda kaldık. Bazı eksiklerimiz var ama kısa zamanda tamamlayacağımıza söz veriyoruz. Enez’in turizm anlamında bazı eksiklikleri var. Ama bizde bunun gelişmesi için, elimizden geleni yapacağız. Ayrıca, otelimizin dışında burada Trakya kalkınma Ajansı’nın destekleriyle yenilediğimiz apart kısmımızın da açılışını yapıyoruz. Bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

İNCİ HOTEL AÇILIŞ (1)

Ardından konuşan Hasan Duruer, “ Enez bir turizm cenneti olmaya aday. Türkiye’nin en temiz denizlerinden biri olan Saros Körfezi’nin gelişebilmesi için, tesislere ihtiyacı var. Enez ilçemizde böyle bir tesisi hayata geçiren Hakan beye çok teşekkür ediyoruz. Enez’in eksikliğini tamamlayacak bir yatırım. İnşallah yat turizmini de Enez’e getirebilirsek ve gümrükte açılırsa, Enez için çok ciddi bir gelişim olacağına inanıyorum” dedi.

İNCİ OTEL

Açılış sonrası, konuklara kokteyl ikramında bulunuldu.

 

 

 

 

İNCİ HOTEL AÇILIŞ (6)

 

 

 

 

 

 

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 24 Haziran 2013, 10:30 am tarihinde GÜNCEL kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 3.336 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: