İl genel üyeleri seçim, meclis üyeleri atamayla belirlenecek

CHP Keşan İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen basın toplantı ile belediye ve il genel meclisi üyelerinin belirlenmesi amacıyla yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verildi.

2(235)

Konuyla ilgili konuşan CHP Keşan İlçe Başkanı Vedat Koyuncu, “bugün yaptığımız yönetim kurulu toplantımızda belediye meclisi için atama kararı aldık. İl genel meclisi için ise eğilim yoklaması yapılacak. Eğilim yoklaması 15 Şubat Cumartesi günü, 09.00-17.00 saatleri arasında Keşanspor Düğün Salonu’nda yapacağız. Ben buraya tüm partililerimizin katılımını bekliyor ve bu demokrasi şölenini hep beraber yaşamaya davet ediyorum. İnanıyorum ki üyelerimizde il genel meclisinde toplumun istediği gibi bir sıralama yapacaktır. Ben kendilerine şimdiden başarılar diliyorum.”

SIRALAMA ‘C’ HARFİNDEN BAŞLADI

Daha sonra ise soyisim sıralamasına göre bir harf çekildi. Yönetim kurulunun en genç üyesi Didem Çakmak tarafından çekilen kurada Erdinç Can, birinci sırada yer aldı.

Sıralamanın ‘C’ harfine göre yapılacağını ifade eden Koyuncu, şunları söyledi: “Birinci sıra Erdinç Can, ikinci sıra Abdülaziz Çıkıkçı, üçüncü sıra Cevdet Karagöz, dördüncü sıra Sebahattin Karaman, beşinci sıra İlker Gürbüz Öner, altıncı sıra Ersin Özdemir, yedinci sıra Nusret Uybaş, sekizinci sıra Özcan Yavaş, dokuzunca sıra Mehmet Ali Yetim, onuncu sıra Süleyman Budak. Kendilerine başarılar diliyorum. Partimiz ve Keşan için hayırlı olsun.”

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 10 Şubat 2014, 4:47 pm tarihinde GÜNCEL, SİYASET, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 852 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: