HAYIRSEVER RUHSAR SALTIK’TAN, 11 ADET TEKERLEKLİ SANDALYE..

Hayırsever Ruhsar Saltık’ın bağışladığı 11 adet tekerlekli sandalye, düzenlenen törenle ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.

Keşan Ortopedik Engelliler Derneği Parkı’nda gerçekleştirilen törene, tekerlekli sandalyeleri bağışlayan Ruhsar Saltık, eşi Hamdi Saltık, oğulları Tolga Saltık, Dernek Başkanı Taner Aykut ve bazı Yönetim Kurulu üyeleri ile ihtiyaç sahibi engelliler ve yakınları katıldı.

MANŞET

Törende konuşan hayırsever Ruhsar Saltık, herkesin birer engelli adayı olduğunu belirterek, şunları söyledi:“Yarın başımıza ne gelecek bilmiyoruz. Benim yıllardır böyle bir yardımda bulunma düşüncem vardı. Bu konuyu eşim ve çocuklarımla paylaştığım zaman çok mutlu oldular ve desteklediler. Bu yardımımızın, içinde bulunduğumuz şu mübarek günlere denk gelmesi bizleri ayrıca sevindirdi. Bu mutluluğu yaşamamıza vesile olan Dernek Başkanı ve yönetimine teşekkür ediyorum. Bizleri, engelli ve ihtiyaç sahibi çocuklarımızla ve kardeşlerimizle buluşturdular.”

Konuşmasının devamında engellilere de hitaben Saltık, şunları söyledi:“Engelli kardeşlerim, dilerim bu tekerlekli sandalyelerle hayatınız biraz daha rahatlar. Sandalyelerinizi sağlıkla, mutlulukla kullanmanızı temenni ediyorum. Hepinize hayırlı Ramazan’lar diliyorum. Hepinizi çok seviyorum.”

TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ..

Dernek Başkanı Taner Aykut da yaptığı konuşmada hayırsever Ruhsar Saltık ve ailesine teşekkür ederek, bu davranışın kendilerini ve üyelerini çok sevindirdiğini söyledi. Aykut ayrıca Saltık’a teşekkür plaketi de verdi.

Daha sonra tekerlekli sandalyeler ihtiyaç sahibi engellilere dağıtıldı.

Tekerlekli sandalye teslim edilen ihtiyaç sahiplerinin isimleri de şöyle:“Yaşam Özgün, Ayşe Nalıncılar, Esra Gonca Dönmez, Gülgün Feride, Sercan Çelik, Melek İncirli, Habib Erdemir, Ahmet Demir, Berke Efe Algan, Tuğba Onay.”

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 09 Temmuz 2013, 6:21 pm tarihinde GÜNCEL kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.383 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: