HALKIN SESİ 26.Yaşında..

Graphic1 26. yaşında

Keşan’da haftalık olarak 1990 yılında yayımlanmaya başlayan gazeteniz “Halkın Sesi” 7 Haziran 2015 günü itibariyle 25 yılı geride bırakarak, 26. yaşına bastı.

1757

Gazetede, Kurucu ve Genel Yayın Yönetmeni Ömer Çakıcı, Sahibi Ömür Çakıcı, Yazı İşleri Müdürü Celal Çakır, Editör Özlem Başgören görev yapıyor.

CIMG2818

Yayın Koordinatörü Ömer Çakıcı yaptığı açıklamada, “Çeyrek asırı geride bıraktık. Değerli okurlarımızın ve halkımızın katkılarıyla bugünlere geldik. Çok teşekkür ediyoruz. Türkiye’de yerel basının tüm zorluklarına rağmen, yayınımızı ilkeli ve tarafsız bir şekilde sürdürdük. Her zaman haklının yanında, haksızın karşısında olduk. Devletten hiçbir destek almadan yayınımızı sürdürdük. Her yıldönümümüz geldiğinde haftalık olan gazetemizi sizlere günlük çıkarmak için mücadele edeceğimizi söyledik. Bunu gazete sütunlarında gerçekleştiremesek de, teknolojinin gelişmesi ile birlikte kurduğumuz www.kesanhalkinsesi.com internet sitemizden günlük haberlerimizi yayınlayarak sizlere ulaşma fırsatını bulduk. Siz değerli halkımızın, okuyucularımızın istekleri doğrultusunda daha nice yıllara birlikte ulaşmak dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 08 Haziran 2015, 7:28 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.149 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: