GÜMRÜK BÖLGE MÜDÜRÜ MÜSLÜM YALÇIN, ENEZ’DE İNCELEME VE ZİYARETTE BULUNDU

Enez Kaymakamı İhsan Ayrancı ve Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Müslüm Yalçın, Enez Belediye Başkanı Ahmet Çayır’ı ziyaret etti.

GÜMRÜK MANŞET

Yalçın’ın, Enez Limanı’na gümrük kurulması nedeniyle Enez Belediyesi’nin Edirne Valiliği’ne yaptığı müracaat ve Edirne Valiliği’nin de Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na, Enez Limanı’na Gümrük kurulması ve feribot seferlerinin başlaması için talepte bulunması üzerine inceleme yapmak üzere geldiği öğrenildi.

Yalçın, Enez Limanı’nı ve Enez Kaymakamı İhsan Ayrancı’yı da makamında ziyaret etti.

Enez Belediye Başkanı Ahmet Çayır’ı ziyareti sırasında konuşan Yalçın, bu ziyaretin bir tanışma ziyareti olduğunu belirtti.

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Çayır, “Herkesin uzun zamandan beri beklediği Enez Limanı’na Gümrük kurulması ve feribot seferlerinin başlatılması ile ilgili daha önce gündeme getirilen bu konu ile ilgili olarak Edirne Valiliği’nin de Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na yaptığı yazışma sonucunda yetkililer gelip incelemelere bulundu. Önümüzdeki süreçte Enez Limanı’na Gümrük kurulması ve feribot seferlerinin Dedeağaç- Enez arasında başlatılması için önemli bir adım ve ziyaret gerçekleşti. Bu konudaki gelişmeleri takip edeceğiz” dedi.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 21 Eylül 2013, 2:44 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.660 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: