Gülçavuş – Sultaniçe ihalesi ertelendi!

Gülçavuş – Sultaniçe ihalesi ertelendi!
Bu haber 15 Şubat 2023 - 16:43 'de eklendi ve 40 kez görüntülendi.

Enez İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı’nca Enez İlçesinin Gülçavuş ve Sultaniçe köylerinde planlanan Köyleri Sahil Siteleri İçme suyu ve Kanalizasyon Yapım İşi İhalesinin sadece 1 firmanın katılması nedeniyle ertelendiği öğrenildi.

Gülçavuş ve Sultaniçe köyleri sahilinde çeşitli tartışmalara yol açan Sahil Siteleri İçmesuyu ve Kanalizasyon Yapım İşi Birlik İhale Yönetmeliği’nce Açık İhale Usulü ile 13 Şubat 2023Pazartesi günü ihale edileceği ilan edildi. Ancak, Enez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda saat 15.00’te yapılması planlanan ihaleye teklif sözleşmesi alan 9 firmadan sadece 1’i katılım gösterdi. Bunun üzerine ihale ertelendi.

Enez Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı’nca yayınlanan ilanda özelle şunlar yer alıyordu:

“Yapım İşi, İçme Suyu Hattı, 600 m3 Gömme Depo, Kanalizasyon Hattı, Terfi Hattı ve Merkezleri Yapım İşleri
İşe başlama tarihi:  Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5(beş) gün içinde yer teslimi yapılarak  işe başlanacaktır.

İşin süresi; Yer teslim tarihinden itibaren 200 (ikiyüz) takvim günüdür.

İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

İhale dokümanı bedeli (varsa vergi dahil) : 7.500,00 (YedibinBeşyüz) Türk Lirası İhale başvuru dosyası ihale günü saat 14.30’a kadar Enez İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği adresine verilecektir. Teklifler bizzat istekli, kanuni temsilcileri ve tüzel kişilerde temsile yetkili kişiler tarafından komisyon başkanlığına verilir. Posta ile veya iadeli taahhütlü olarak teklif verilmez ve bu şekilde gönderilen teklifler değerlendirmeye alınmaz.

İstekliler tekliflerini kapalı zarf halinde idareye teslim edecek olup, haddi layık teklif alınmadığı takdirde isteklilerden ikinci teklifleri isteneceğinden firma yetkilisinin şahsen veya vekâleten ihale salonunda firma kaşesi ile birlikte bulunması gerekmektedir. İhale sonucu, ihale uhdesinde kalan istekliyle birim fiyat üzerinden sözleşme düzenlenecektir.

Konsorsiyumlar ihaleye teklif veremezler.

İhale, ekonomik açıdan en avantajlı teklifi veren isteklinin üzerinde bırakılır. Birlik Encümeni ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.”

kesanhalkinsesi.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER