Gemici ve Eker 9 Şubat’ta anılacaklar.

     gemici_eker             

 

Keşan eski belediye başkanlarından olan ve 9 Şubat 2001 tarihinde kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren Mehmet Gemici 13. ölüm yıldönümünde Keşan Belediye Meclis üyesi iken 10 Şubat 2007 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren İsmail Eker ölümünün 7.yıldönümünde 9 Şubat 2014 Pazar  günü Asri Mezarlık’taki mezarlıkları başında düzenlenecek törenle anılacaklar.

                    Keşan Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenecek törenin ilki saat 13.30’da Mehmet Gemici’nin mezarı başında başlayacak ve ardından İsmail Eker’in mezarı başında devam edecek.

                    9 Şubat Pazar günkü düzenlenecek törene Gemici ve Eker aileleri de katılacaklar. Anma törenine katılmak isteyenler için Keşan Belediye Başkanlığı tarafından Atatürk Parkı önünden saat 13.15’de belediye otobüsü kaldırılacak.

                    Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, anma törenleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Keşan’a hizmet eden merhum belediye başkanlarımızdan Mehmet Gemici ile belediye meclis üyesi arkadaşımız İsmail Eker’ i ölüm yıldönümlerinde saygı ile anacağız. Onların Keşan’a yaptıkları hizmetleri unutmak mümkün değil. Anma törenine tüm Keşanlıları davet ediyoruz” dedi.

 

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 07 Şubat 2014, 3:33 pm tarihinde GÜNCEL, SİYASET, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 842 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: