Gazeteci ve Spor duayeni Recep Söyler, hayatını kaybetti

Uzunköprülü gazeteci, spor duayeni ve Edirne Gazeteciler Derneği Onur Kurulu Üyesi Recep Söyler (85) 13 Şubat 2015 Cuma günü vefatının ardından, 14 Şubat 2015 Cumartesi günü Uzunköprü’de toprağa verildi.

CIMG5306

Söyler’in cami bahçesindeki musalla taşında yer alan tabutunu canından çok sevdiği ve yıllarını verdiği Uzunköprüspor bayrağı ve Beşiktaş şapkası süsledi.

CIMG5310

Muradiye Camii’nde öğle namazına müteakip düzenlenen cenaze törenine Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, Edirne Gazeteciler Derneği Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Derya Sarılarlı, Edirne Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Volkan Şenveli, Ercan Bitti, İsmet Yaraşır, Erdoğan Demir ile Edirne Gazeteciler Derneği Onur Üyesi Feyzullah Aktan,Edirne Gazeteciler Derneği Federasyon Delegesi Ömer Çakıcı, Söyler’in köşe yazarı olduğu Adalet Gazetesi’nin Sahini Adnan Karakaya, Söyler’in ailesi,  yakınları ve çok sayıda seveni katıldı.

CIMG5313

Aynı zamanda emekli öğretmen Ali Dereli’nin cenazesi ile birlikte kılınan cenaze namazının ardından Söyler’in cenazesi, Uzunköprü Mezarlığı’na defnedildi.

CIMG5305

Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 16 Şubat 2015, 7:08 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.160 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: