FLAŞ.. FLAŞ.. FLAŞ..

BOSTANCI, AK PARTİ ENEZ BELEDİYE BAŞKAN

ADAY ADAYI..

Enez CHP eski Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı, Enez’den Ak Parti Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı.

CIMG8301

Bostancı, 31 Ekim 2013 Perşembe günü saat 15.30 da Enez Ak Parti İlçe Başkanlığı’na gelerek, aday adaylığı dosyasını İlçe Başkanı Nurettin Işık’a teslim etti.

CIMG8303

Uzun yıllar Cumhuriyet Halk Partisi’nde çeşitli kademelerde görev yapan ve iki dönemde Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Bostancı, bir grup arkadaşlarıyla birlikte Ak Parti’ye de üye oldu.

CIMG8305

Bostancı, aday adaylığı ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Bu çalışma yaklaşık 2 seneden beri var. Enez’deki geri kalmışlığı kurtarmak için iktidar partisinin burada Enez üzerinde varlığını hissetmek iş, aş meselesinin halledilmesi Enez’in büyüyen sorunlarının çözümü için mutlaka bir iktidar partisinin burada yaşaması için buna karar verdik. Bir uzun süreç içerisinde bunu değerlendirmek lazım. Bir çalışma içerisindeydik. Zaman zaman toplantılar yaptık. Bugünde nihayi olarak daha önceki yaptığımız görüşmeler neticesinde müracaatımızı yaptık. Enez’e hayırlı uğurlu olsun. Bu yarışa katılacak arkadaşlarımız var. Bu çok önemli bir nokta. Bunu iki aşamada değerlendirmek lazım. Enez Belediyesi’nin ve Enez’in sorunlarını mutlaka çözüm noktasında her arkadaşımız kendi açısından benim kadar değerlidir. Fakat bu değerin içerisinde sorunları bilmek, sorunlara yaklaşım tarzı herkesin ayrı ayrıdır mutlaka. Fakat bunun çok büyük bir sorun olduğunu bilincinde olmak zorundayız. Bunu yaparkende sorunların neler olduğunu kısa ve uzun vadede bunları bilmek gerekir. Belediye Başkanı seçilmekle bunlar bitmiyor. Seçildikten sonrada halkla birlikte Enez’in sorunlarını kucaklayacak bir Meclis ve İl Genel Meclisi kadroları mevcuttur. Kim seçilirse seçilsin Enez’e hizmet yolunda tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.” dedi.

www.kesanhalkinsesi.com

(Videolu Haber)

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 31 Ekim 2013, 7:58 pm tarihinde SİYASET, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.366 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: