EGD Yönetiminden, Özcan’a ziyaret..

Bir süre önce yapılan Genel Kurulda göreve gelen Edirne Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu 15 Mayıs 2014 Perşembe günü Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

IMG_4520   IMG_4517
Saat 13.00’te gerçekleşen ziyarete; Dernek Başkanı Derya Sarılarlı, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Ayan, S.Senih Yurdatapan, Ercan Bitti ve Erdoğan Demir ile Konfederasyon Delegesi Ömer Çakıcı, Onur Kurulu Üyeleri Melih Yurduseven, İsmet Yaraşır ile Dernek Üyesi Necdet Uybaş, bulundular.

IMG_4515   IMG_4511
Sarılarlı, Özcan’ı 3.dönem yeniden belediye başkanı seçilmesinden dolayı tebrik ederek, “Biz de EGD’nin yeni yönetimi olarak sayın başkanımıza bir ziyaret gerçekleştirmek istedik. Kendisi bizleri kabul ettiği için teşekkür ediyoruz. Başkanımız gerçekten şu anda en tecrübeli ve çalışkan belediye başkanlarından bir tanesi.Bu dönemde de kendisine çalışmalarında başarılar diliyoruz. Keşan dışarıdan geldiğimizde bir kent görünümünü kazanmış” dedi.
Özcan’da, EGD’nin yeni yönetim kurulunu kutlayarak, “Basın gerçekten bizler için çok önemli. Adeta gözümüz kulağımız. Bizler de basınla diyaloglarımızı sürekliyi bir şekilde tutuyoruz. Halkımızın bizlere 3.dönem için gösterdiği teveccühe layık olmak için sürekli çalışacağız. İlçemize ve yaşadığımız bölgeye sürekli daha güzel işler yapmaya gayret edeceğiz. Örneğin; esnaf AVM’miz 2015 Mayıs ayında bitecek.Katı Atık Çöp Depolama Tesisimizi bu yılın Ağustos ayında tamamlayacağız. Atık Su Arıtma Tesisimizin çalışmaları sürüyor. Trakya’da olmayan bir Toptancı Halini, Balıkçılar Pazarı’nı, Galericiler Sitesi’ni Keşan’a kazandırdık. Esnaf AVM bitince eski itfaiye binasında yapmayı hedeflediğimiz Kapalı Otopark ve İşyerlerinin olacağı bir projeniz de hazır. Yine Eski Köy Garajı ve Cumhuriyet Meydanı’nı kapsayan yeni bir Kent Meydanı için de hazırlıklara başladık. Projesi hazırlanıyor.Bize 3 farklı projenin sunumu yapıldı. Bu da benim Keşan için düşündüğüm en büyük projelerden biri. Pazaryeri bitince bu projelerimizi de hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Bu nazik ziyaretiniz için de sizlere teşekkür ederim.” dedi.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 15 Mayıs 2014, 7:41 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.105 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: