Edirne Valisi Günay Özdemir, İpsala’da incelemelerde bulundu

Edirne Valisi Günay Özdemir, ilçe gezilerine devam ederek, İpsala’ya giderek incelemelerde bulundu.

İPSALA İNCELEME (6)

 

Kaymakamlık, Belediye, Emniyet Müdürlüğü, Gümrük, Jandarma ve 1. Hudut Tabur Komutanlığını ziyaret eden Vali Özdemir, sınıra giderek nöbet tutan Türk ve Yunan askerleri ile görüştü.

İPSALA İNCELEME (7)

Edirne Valisi Günay Özdemir’in İpsala ziyaretine; İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muhammet Öztürk, İl Jandarma Komutanı Albay Kamuran Ersan, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan,  Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı, Vakıflar Bölge Müdürü Osman Güneren, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan eşlik etti.

Vali Özdemir ilk olarak İpsala Kaymakamlığını ziyaret ederek, Kaymakam Eyyüp Özdemir’den ilçe hakkında bilgiler aldı. Kaymakamlık ziyaret defterini de imzalayan Vali Özdemir’e Kaymakam Özdemir tarafından ipsala pirinci hediye edildi.

İPSALA İNCELEME (8)

Vali Özdemir, İpsala ziyaretinin ikinci durağında ise Belediyeyi ziyaret ederek, Belediye Başkanı Mehmet Kerman’ı ziyaret eti ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaretinin ardından, İpsala Sınır Kapısında incelemelerde bulunan Vali Özdemir, yetkililerden çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

İPSALA İNCELEME (9)

Vali Özdemir daha sonra sınıra giderek, Meriç Nehri üzerinde bulunan köprüde nöbet tutan Türk ve Yunan askerlerini ziyaret ederek bir süre görüştükten sonra 1. Hudut Tabur Komutanlığını ziyaret ederek faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

Vali Günay Özdemir, İpsala Jandarma Komutanlığı ziyaretinin ardından ilçeden ayrıldı.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 24 Haziran 2016, 6:57 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 874 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: