Edirne Valisi Dursun Ali Şahin: “Enez’e yat limanı için çalışmalara başladık”

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Karayolları 1. Bölge Müdürü Hamza Demirdelen’in kendisini ziyareti sırasından yaptığı açıklamada, Enez’e yat limanı yapılması için çalışmalara başladıklarını belirtti.

Vali manşet

Karayolları 1. Bölge Müdürü Hamza Demirdelen, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Şahin, karayollarının Edirne’ye yapacağı yatırımlar hakkında bilgi aldı.

Enez limanı

“BÖLGE EKONOMİSİ CANLANACAK”

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Enez’de yat limanı yapılması için gerekli çalışmalara başladıklarını belirterek, “Şu anda inceleme ve yer tespit çalışmaları devam ediyor. Yat limanının Enez’de faaliyete geçmesi ile birlikte bölge ekonomisi canlanacaktır. Dünya’nın en temiz sahillerinin ve deniz suyunun bilindiği bu alan yat limanının yapılması turizm açısından bölgeyi canlandıracak. Yapım çalışmalarına başladığımız bu yat limanı aynı zamanda bölgeye çeşitli yatırımların gelmesini de sağlayacak ve bölge ekonomisine can verecek.” dedi.

Karayolları 1. Bölge Müdürü Hamza Demirdelen de karayolları olarak yapılacak çalışmalara her türlü desteği vereceklerini söyledi.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 21 Kasım 2014, 1:36 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.396 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: