CHP BELDE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI BELLİ OLDU

YENİMUHACIR: RECEP ORDU – BEYENDİK: MUHAMMET ÖRNEK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi tarafından atanan Yenimuhacir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Recep Ordu ile Beyendik Belediye Başkan Adayı Muhammet Örnek, ilçe binasında düzenlenen toplantıda adaylıklarını açıkladı.

Saat 14.00’te başlayan toplantıya, adayların yanı sıra CHP Keşan İlçe Başkanı Vedat Koyuncu, CHP İlçe Sekreteri Serdar Dinçer, yönetim kurulu üyeleri, belde belediye başkanları, Keşan belediye başkan aday adayları ile partililer katıldı.

CIMG8365

Açılış konuşmasını yapan Vedat Koyuncu, öncelikle adaylar hakkında bilgi vererek, “Beyendik Belediye Başkanı adayımız Muhammet Örnek genç yaşında bu göreve talip olmuş, bu cesaretinden dolayı ben kendisini bir kez daha tebrik ediyorum. İnanıyorum ki, 30 Mart akşamı Beyendik’te 10 yıl aradan sonra tekrar Cumhuriyet Halk Partisi bayrağı dalgalanacak. Kendisi halkın sahip çıktığı bir aday. Kendisine başarılar diliyorum. Yenimuhacir’de ise genel merkezimiz mevcut belediye başkanıyla devam etme kararı aldı. Bizimde gönlümüz kendisinden yanaydı. Yönetim kurulu olarak raporlarımız, isteğimiz bu yöndeydi. Ben genel merkezimize örgüte verdiği değerden ötürü teşekkür ediyorum. Yenimuhacir’de Recep Ordu ile tekrar belediye başkanlığını kazanacağımızdan hiçbir şüphem yok. Kendisi projelerini yaptı, hizmetlerini sundu. 5 yılda yapacaklarını 2-3 yılda tamamladı. Kendisi Yenimuhacir’e daha çok güzellikler katacaktır. Başarılar diliyorum.” dedi.

Ordu

ORDU: SÖZ VERDİKLERİMİZİN % 90’INI YAPTIK

Daha sonra söz alan Recep Ordu ise muhalefetin eleştirilerine rağmen geçtiğimiz dönem bir ekip çalışması içerisinde söz verdiklerinin % 90’ını yerine getirdiklerini dile getirerek, şunları söyledi: “Geriye kalanları da bitirmek inşallah yine bize nasip olur. Bu dönem 2 arkadaş göreve talip olduk. Bu yıl daha erken açıklandı. Aday için vakit ne kadar çok olursa o kadar iyi olur. Çünkü bizim gibi ufak yerleşim alanlarında tek tek insanlara kendini tanıtmak ve desteğini istemek çok önemli. Biz adaylık çalışmalarımıza 2 yıl önce başladık.

Belde örgütümüzde beni destekledi. Bizde Yenimuhacir’i adaysız bırakmayacağımıza söz verdik ve 30 Ekim 2013 tarihinde de 2014 yerel seçimleri için aday adaylığımızı açıkladık. Dün akşamda Faik Öztrak beni arayarak “Hayırlı olsun” dedi.”

Örnek 

ÖRNEK: GEÇMİŞTE YAPILAN HATALAR TEKRARLANMAYACAK

Son olarak konuşan Muhammet Örnek’te, öncelikle kendisine bu şansı veren CHP yöneticilerine teşekkür ederek, “Geçmişte yapılan hataların tekrarlanmaması için biz Beyendik’te tek yumruk haline geldik. Bu yapılan hataların tekrarlanmayacağını bir kez daha dile getiriyorum. Bizler oluşturacağımız ekiple birlikte Beyendik Beldesi’nde, Beyendik’in daha yaşanılabilir bir yer olabilmesi için bu yolda ekibimle birlikte var gücümüzle çalışmalara başladık. Beyendik’te herkesin bir ağaç gibi tek ve hür, bir orman gibi kardeşçesine yaşayabileceği bir kent oluşturabilmek hayaliyle yola çıktık. 30 Mart 2014’te herkesi Beyendik Belediyesi’nin kapısını açmaya davet ediyorum.”dedi.

CIMG8370

www.kesanhalkinsesi.com

(Videolu Haber)

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 04 Kasım 2013, 3:17 pm tarihinde SİYASET, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.980 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: