“Bizden Size Kabere” beğeni ile izlendi

Keşan Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında, Tiyatro Replik’in “Bizden Size Kabare” adlı tiyatro oyunu Keşanlı tiyatroseverlerle buluşarak büyük bir beğeni ile izlendi.

“Bizden Size Kabere” tiyatro (3)

Ahmet Yenice Ortaokulu Sevim Yenice Kültür Salonu’nda sahnelenen tiyatro oyunu; “Benim Adım Cemil” olarak bilinen ünlü tiyatro ve dizi oyuncusu Uğurtan Sayıner’in yönetmenliğinde sahneye konuldu.

“Bizden Size Kabere” tiyatro (1)  “Bizden Size Kabere” tiyatro (2)  “Bizden Size Kabere” tiyatro (5)

Tiyatro oyununa; Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlker Erarslan, Belediye Meclis Üyeleri Neval Karaatlı ve Mehtap Perçin, Kaykamamlık Yazı İşleri Müdürü Hasan Boz ile kalabalık tiyatroseverler izledi.

Skeçler halinde sergilenen oyunda;  Uğurtan Sayıner(Benim Adım Cemil)’in yanısıra Şehmus Yığın, Mehmet Gülerbaşlı, İsmail Tabak, Nermin Çiftçi, Osman Tepe, Müge Menekşe rol aldı.

“Bizden Size Kabere” tiyatro (4)  “Bizden Size Kabere” tiyatro (6)  “Bizden Size Kabere” tiyatro (7)

Oyunun ardından sahneye çıkan Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan, bu soğuk havada salonu dolduran tiyatroseverlere ve tiyatroya bu güzel oyun nedeni ile Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ın adına bir buket çiçek hediye etti.

Şehmus Yığın’da kendilerini Keşan seyircisi ile buluşturan Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’a ve kendilerini yalnız bırakmayan Keşanlı tiyatroseverlere teşekkür etti.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 24 Ocak 2016, 11:08 pm tarihinde GÜNCEL, KÜLTÜR-SANAT, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 21.704 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: