“BİR EVLENME TEKLİFİ” ADLI OYUN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Keşan Belediyesi’nin kültür etkinlikleri çerçevesinde Keşan’a gelen Tiyatro Monimol 9 Ocak 2014 Perşembe günü “Bir Evlenme Teklifi” adlı oyunu sergiledi.

DSC_1400
Çehov’un yazdığı ve Yılmaz Gruda’nın Türkçe’ye çevirdiği oyunu Gizem Taştan, Mert Paşaoğlu, Zuhal Deliağaoğlu, Ahmet Sonkan Yıldırım oynadı. Oyunun yönetmenliğini ise Ekip Monimol yaptı.

DSC_1418
Saat 19.30 sıralarında başlayan oyunu Keşan Belediye Meclisi Üyesi Samet Serdar Dinçer, CHP Keşan İlçe Teşkilatı yöneticileri ve çok sayıda tiyatrosever izledi.

DSC_1414
Oyun sonrası Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan adına ekibe çiçek takdim eden Dinçer, oyunculara sergiledikleri güzel oyun ve performansları nedeniyle teşekkür etti.

DSC_1426
Tiyatroda görev alan Gizem Taştan’ın Keşanlı olduğuna vurgu yapan Samet Serdar Dinçer, “Gizem kardeşimizin annesi de CHP Keşan İlçe Teşkilatı yöneticilerinden Nurhan Taştan. Kendisi hem annesi hem de CHP Keşan İlçe Başkanlığı adına oyunculara çiçek takdim edecek.“ dedi.

DSC_1396
Çiçek takdimlerinin ardından Dinçer, Keşanlı Şair Osman Coşkun’un yeni çıkardığı kitabından bir şiirini okudu ve oyunculara bir kez daha teşekkür etti.
www.kesanhalkinsesi.com

 

 

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 10 Ocak 2014, 7:32 pm tarihinde KÜLTÜR-SANAT, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.763 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: