Anafartalarspor’da transfer devam ediyor…

(Videolu Haber)-

Edirne Süper Amatör Lig takımlarından Anafartalarspor transfere devam ediyor.

IMG_8454 IMG_8458

12 Temmuz 2013 Cuma günü yapılan basın toplantısı ile iki transfer daha basına açıklandı.

Saat 12.00’de başlayan basın toplantısına Anafartalarspor Genel Kaptanı Bekir Coşkun ile Basın Sözcüsü Taner Karatepe katıldı.

İlk olarak konuşan Karatepe, dış transferde artık sona yaklaştıklarını belirterek “Bugün de yine Keşanspor’un geeçen yılki kadrosunda yer alan futbolculardan Ozan Güreş ile yine geçen yıl Keşanspor’un malzemecisi olan arkadaşımız İbrahim Koca ile anlaştık ve kendilerini siz sevgili basın mensuplarımıza  tanıtmak için bu toplantıyı düzenledik. Arkadaşlarımıza kulübümüze hoşgeldiniz diyor ve başarılar diliyorum.Önümüzdeki süreçte de iç transferde anlaştığımız oyuncularımızı da sizlerin karşısına çıkaracağız. Ayrıca tüğm takımımıza bir yemek vereceğiz ve oyuncuların birbirini tanımasını sağlayacağız” dedi.

Karatepe’den sonra konuşan Bekir Coşkun, “hem Ozan kardeşimizi hem de İbrahim Kardeşimizi Anafartalarspor camiasında görmekten mutluluk duyuyoruz.Kendilerinize kulübümüze hoş geldiniz diyorum” şeklinde konuştu.

Daha sonra söz alan Ozan Güreş’de, “Keşanspor bana teklif de bulundu ama ben çalışmam nedeniyle Keşanspor’a çok faydalım olamayacağımı söyledim.Bu nedenle de  Serkan hocamın Anafartalarspor’a gelmesinden sonra buraya geldim. Umarım Anafartalarspor’da başarıya ulaşır ve takımımızı şampiyonluğa taşırız” dedi.

Daha sonra konuşan Koca’da, Anafartalarspor’da olmaktan mutluluk duyacağını söyledi.

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 12 Temmuz 2013, 2:51 pm tarihinde SPOR, Video kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.127 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: