ENEZ YOLU KAVŞAĞI’NDA AMBULANS YOLCU MİNİBÜSÜNE ÇARPTI: 9 YARALI

Enez Kavşağı’nda hasta sevki yapan ambulans ile yolcu minibüsünün çarpışması sonucu meydana gelen kazada 9 kişi yaralandı.

KgLAPL
Alınan bilgiye göre, 8 Ocak 2013 Çarşamba günü Gelibolu Devlet Hastanesi’nden aldığı hastayı İstanbul’daki bir hastaneye sevk eden Mehmet Öncü (56) yönetimindeki 17 FE 751 plakalı ambulans, Enez Kavşağı’na geldiğinde kırmızı ışıkta geçerken, Enez istikametinden gelen Necati Topaloğlu (57) yönetimindeki 22 RF 854 plakalı yolcu minibüsüyle çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle minibüs yoldan çıkarak takla attı.

wLo4GJ
Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edilirken, kazada ambulans sürücüsü Öncü ile 112 personelleri Erhan Gügercinoğlu (22), Yasin Can (25) ile ambulansın önünde oturan hasta yakını Hafize Ayfer Dişçi (53) ve hasta Süleyman Metin Dişçi (55), minibüs sürücüsü Necati Topaloğlu ile minibüste yolcu olarak bulunan Celal Yılmaz (14), Halil İsmail Yılmaz (47) ve Sevdiye Topaloğlu (51) yaralandı.

KZ1VjA
Hafize Ayfer Dişçi, çarpmanın etkisiyle ambulansın ön tarafında sıkıştı.
Olay yerine gelen Keşan Belediyesi İtfaiyesi’ne ait kaza kırım ekibi tarafından sıkıştığı yerde çıkarılan Hafize Ayfer Dişçi ile diğer yaralılar, ambulanslarla Keşan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kq2lD5
Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.
Aynı kavşakta daha önce meydana gelen kazalarda çok sayıda kişi ölmüş ve yaralanmıştı.

wvoL76
Kazayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 08 Ocak 2014, 9:26 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.383 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: