AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, Enez’de çalışmalarda bulundu

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, çalışmalarına Enez’den devam etti. Enez’de halkın sevgi gösterileriyle karşılanan Şemsettin Emir, canla başla Edirne için çalışacağını dile getirdi.

CIMG7293

Enez’de partililer ve vatandaşlar tarafından karşılanan esnafla ve halkla buluşan Şemsettin Emir, ilçenin turizmden elde ettiği katkıyı artırmak için çaba harcayacağını dile getirdi.

AK Parti iktidarının Enez’e büyük katkılarda bulunduğunu hatırlatan Şemsettin Emir, “Halkımız hizmet istiyor. Hizmeti kimin yapacağı belli. 13 yıllık iktidarımızda Edirne’nin her köşesine hizmet yağdı. Bunu artırmak için sizlerden destek bekliyorum. Güçlü desteğinizle Ankara’da güçlü sesi çıkan bir milletvekiliniz olacak. Her birinizin desteğini bekliyorum.” dedi.

CIMG7296

Emir, genel hizmetleri de sıralayarak, “TOKİ konutlarını biz yaptık. Edirne’ye doğalgazı biz getirdik. Karayollarını biz yaptık. Daha birçok hizmetleri biz yaptık. Ancak, onlar konuşur, biz yaparız.”dedi.

Öte yandan genel değerlendirmelerde bulunan Emir, “AK Parti gelecek, meyhaneler kapanacak. Var mı bir tane kapanan? İçin kardeşim burnunuzdan gelene kadar için banane. Peki hastaneden kovulan var mı? Senet veren var mı? Yok! Kömüre ihtiyaç olan var mı? Yok!” dedi.

CIMG7305

Daha sonra Enez’de esnafı ve halkı selamlayan Şemsettin Emir, ardından Enez ve köylerini ziyaret ederek, üreticiyle bir araya geldi. Üreticinin her zaman yanında olduklarını dile getiren Şemsettin Emir, kendisini coşkuyla karşılayan ve destek sözü veren tüm üreticilere de teşekkür etti.

 www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 31 Mayıs 2015, 12:33 pm tarihinde GÜNCEL, SİYASET, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 882 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: