AK PARTİ EDİRNE İL BAŞKANI MÜJDAT KAHVE, ENEZ’DE PARTİLİLERLE TOPLANTI DÜZENLEDİ

“İLÇE BAŞKANINI VE YÖNETİM KURULUNU

GENEL MERKEZ ATAYACAK”

Ak Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve ve yönetim kurulu üyeleri Enez’de partililerle bir araya gelerek, toplantı düzenledi.

Manşet

Toplantıya gelen İl Başkanı Müjdat Kahve, İl Kadın Kolları Başkanı Melek Yörük ve Yönetim Kurulu’nu, Ak Parti Enez Kadın Kolları Başkanı Av. Nalan Yörüker çiçek vererek karşıladı.

CIMG8339

Enez Belediye Düğün Salonu’nda düzenlenen toplantıda, partinin aday adayları tanıtılarak, sorunlar tartışıldı.

CIMG8352

Kahve, “Enez için hayırlı bir toplantı olur inşallah. Geçen hafta Ankara’da teşkilat başkanları ile yaptığımız toplantıda, ilçe başkanları istifa veya başka bir nedenle ayrılmaları durumunda ilçe başkanları ile birlikte yönetiminde değiştirilmesi talimatı verildi. Enez’de daha önce iki tane seçim atlattık. Özellikle son seçim, canımızı acıttı. Çok az bir farkla seçimi kaybettik. Bunun sebebi de Ak Partili arkadaşların birlikte hareket edememelerinden kaynaklandı. Bir daha bu hatayı yapmayalım. Bu nedenle aynı hataları yapmamak için geniş bir istişare toplantısını yapıyoruz. Belediye Başkanlıkları için Enez halkı kimi görmek istiyorsa görüş alarak onu belirleyeceğiz. İlçe Başkanlığı’na da, Yönetim Kurulu üyeliğine de en yakın zamanda tespitler yapılıp, atanacaktır.” dedi.

CIMG8337

Kahve, açıklamalarını sürdürerek karşılıklı görüş alış-verişinde bulundu. Kahve’nin açıklamasını geniş olarak videolu haberimizde bulabilirsiniz.

CIMG8350

İLÇE BAŞKANLIĞI’NA, 3 ADAY İSMİ KONUŞULUYOR

Nurettin ışık’tan boşalan Enez Ak Parti İlçe Başkanlığı’na Kadın Kolları Başkanı Av. Nalan Yörüker, Abdurrahman Altuğ ve Ali Obüs’ün aday olması konuşuluyor. Adaylıkla ilgili Yörüker yaptığı açıklamada; “Partim bana görev verdiği anda bu göreve de hazırım. Elimden geleni yaparım” dedi.

CIMG8348

CIMG8349

 

CIMG8346

CIMG8333

www.kesanhalkinsesi.com

(Videolu Haber)

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 04 Kasım 2013, 5:49 pm tarihinde SİYASET, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 2.147 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: