AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI MUSTAFA MERCAN: “İKTİDAR PARTİSİ MUTLAKA YEREL YÖNETİMDE OLMALI”

MERCAN MANŞET2014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde, belediye başkan aday adayları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Keşan’da ilk olarak AK Parti’den aday adaylığını açıklayan Mustafa Mercan oldu.

 

MERCAN1

Çamlıca-Bel Restaurant’ta öğlen yemeğinde Keşan’da bulunan internet medyasına bir açıklama yapan Mercan, şunları söyledi: “1969 Keşan doğumluyum. Keşan’da ticaret ve çiftçilik yapmakta olup, geniş bir ailenin çocuğuyum. Ticaretle uğraşıyorum. Biri üniversiteyi bitiren, birde yeni girecek olan iki evladım var. Ticaretle uğraşırken, bu dönem siyasetle uğraşıyorum. Keşan AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı olup, 29 Mayıs 2013 tarihinden itibaren çalışmaktayım. Farklı bir yöntemle herkese birebir ziyaretler yapmaya çalışıyorum. İktidar partisinin Keşan’da mutlaka yerel yönetimi alması gerektiğinin altını çizerek, bu işi ben yaparım diyorum. Birebir insanları gezip, bunu anlatma gayreti içersindeyim. Sadece siyaset değil, Keşan’da çevresindeki zenginliklerinde farkında olması için, çalışmalar yapıyorum. Turizmi ile Hamzadere ile kıymetli tarımı ile üniversite şehri olabilmesi olabilirliğini farkına varılması için çalışmalar yapıyorum. Keşan’a inşallah faydalı olur düşüncesiyle çalışıyorum. Başka adaylarda olacak mutlaka. Benim iddiam odur ki, iktidar partisi mutlaka yerel yönetimde olmalı. Ben Mustafa Mercan olarak, ilişkileri güçlü birisi olarak, bu işi en iyi yapacak iddiasıyla çalışmalarıma devam ediyorum.” dedi.

Mercan, ekonomik ve istihdamda başarı sağlamış, büyük bir ailenin çocuğu olarak iktidarında gücünü arkama alarak Keşan’ı modern bir şehir haline getireceğime inanıyorum diyerek sözlerini tamamladı.

www.kesanhalkinsesi.com

(Videolu Haber)

 

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 18 Haziran 2013, 11:34 am tarihinde GÜNCEL, SİYASET kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 2.016 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: