“AİNOSBİS”, 23 NİSAN’DA ÇOCUKLAR İÇİN PEDAL ÇEVİRDİ..

AİNOSBİS (1)AİNOSBİS (2)AİNOSBİS (3)AİNOSBİS (4)Enez’de ilk ve tek bisiklet grubu “AinosBis” 23 Nisan’da çocuklar ile birlikte mutlu bir dünya için pedal çevirdi.
2012 yılında Cumhuriyet İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Volkan ATEŞ tarafından kurulan bisiklet grubu her geçen gün büyüyerek faaliyetlerini durmadan geliştiriyor. Gurubunda bulunan öğrencileri, hem sosyal ve kültürel alanlarda bilinçlendirmek, hem de bisiklet sporunu sevdirmek adına kurulan bisiklet grubunda her yaştan öğrenci var.
Grubun kurucusu Volkan ATEŞ 23 Nisanda yaptıkları etkinlikle ilgili, çocuklarımızla birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda farklı bir anı olması dileğiyle böyle bir etkinlik düzenlediklerini, yaklaşık 50 bisiklet ile ilçemizi turladıklarını, sahil bölgesine giderek burada sahil temizliği yaptıklarını, öğrencilerin sosyal ve çevreyle ilgili sorumluluk konusunda bilinçlendirmek için çalıştıklarını belirtti.
Volkan ATEŞ, ayrıca 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı’nda da böyle bir etkinlik düzenleyeceklerini belirterek, herkesi bu etkinliğe davet ettiğini ifade etti.

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 25 Nisan 2013, 7:11 pm tarihinde GÜNCEL kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.407 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: