A.Vahit Dinçer, toprağa verildi

Keşan-İpsala-Enez emekli eski Tapu Sicil Müdürü A.Vahit Dinçer, toprağa verildi.

Vahit Dinçer  IMG_0318

 

Dinçer, 30 Temmuz 2015 Perşembe günü akşamı Yukarı Zaferiye Mahallesi İlyasbey Caddesi Çomakoğlu Apt. Kat:4’teki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmişti.

Vahit Dinçer’in cenazesi, Keşan Devlet Hastanesi morgundan alınarak, evinin önüne getirildi. Burada ailesi, yakınları, komşuları, dostları ve arkadaşlarının katıldığı törenle helallik alınarak uğurlandı.

Hersekzade Ahmet Paşa Camii’nde ikindi namazının kılınmasının ardından, kalabalık bir toplulukla Asri Mezarlık’ta gözyaşları arasında toprağa verildi.

Merhum’a Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

Dinçer’in cenazesine, CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, Enez Belediye Başkanı Abdullah Bostancı, daire müdürleri ve sevenleri katıldı.

IMG_0293  IMG_0282

VAHİT DİNÇER, ÖRNEK BİR İNSANDI..

Vahit Dinçer, Tapu müdürü olarak 15 yıl önce Enez’e atanmıştı. Kendisi Diyarbakırlı olmasına rağmen, burada kısa sürede toplumla iç içe uyum sağlayarak çalıştı. Daha sonra İpsala’ya, ardından da Keşan Tapu Sicil Müdürlüğü’ne atandı. Gittiği her yerde kendini kabul ettirerek, herkesin sevgisini kazandı. Hiç kimseye ayrımcılık yapmadan görevini yerine getirdi. Ancak, son olarak görev yaptığı Keşan Tapu Sicil Müdürlüğü’ne yapılan bir operasyon sonrası o da Ergenekon davası gibi olaya kurban gitti. Dava sürerken, Gökçeada Tapu Sicil Müdürlüğü’ne gönderildi. Burada bir süre görev yaptıktan sonra emekli oldu. Suçu sabit görülmemesine rağmen, “Görevi ihmalden” ceza aldı ve suçsuz yere yattı. Dinçer, bunu hak etmedi ve de yapılan bu haksızlığı hiçbir zaman kabullenemedi. Derdini, kederini içine attı. Sırlarıyla ahirete göçüp gitti. Mekanı cennet olsun.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 31 Temmuz 2015, 7:44 pm tarihinde GÜNCEL, manset, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.669 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: