5. Yer Elektrik Çalıştayı Enez’de yapılıyor

5. Yer Elektrik Çalıştayı 26 – 28 Mayıs 2014 tarihleri arasında İ.Ü. Prof. Dr. Nazım Terzioğlu, Enez Eğitim ve Kültür Tesisleri’nde yapılıyor.

Manşet   CIMG2533   CIMG2536
İlki 2006 yılında Boğaziçi Üniversitesi (İznik) daha sonra diğerleri İstanbul Teknik Üniversitesi (İstanbul), Ankara Üniversitesi (Ilgaz) ve 9 Eylül Üniversitesi (Çeşme) tarafından düzenlenen Yer Elektrik Çalıştaylarının 5.’si de 26 – 28 Mayıs 2014 tarihlerinde İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü tarafından İ.Ü. Prof. Dr. Nazım Terzioğlu, Enez Kültür ve Eğitim Tesisleri’nde yapılıyor.

CIMG2540   CIMG2547   CIMG2548
Düzenleme Kurulu adına konuşan Prof. Dr. Niyazi Baydemir, “Akademisyenler ile kamu – Özel Kurum ve Kuruluşlarda Eletrik ve Elektromanyetik konularında çalışan Jeofizik Mihendislerinin bir araya gelerek oluşturdukları Yer Elektrik Grubu (YEG)’nun böyle bir çalıştay düzenleme geleneğini başlatmaları ve bunu sürdürmleri Jeofizik mesleği adına sevindirici bir olaydır. Bu ortamda bilgi ve deneyim paylaşımında bulunmak ve meslektaşlar arasında dostluk ortamı oluşturmak açısından son derece faydalı olduğu düşüncesindeyim. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Logo    CIMG2534
Enez Belediye Başkanı Abdullah Bostancı da toplantıda söz alarak; “Böyle bir toplantıyı Enez’de yapmanızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Tarihi ve doğa zenginlikleri olan Enez’imizi gezerek, görerek tanımanız bizler için büyük bir şans olduğuna inanıyorum. 5. Yer Elektrik Çalıştayı Toplantısının verimli geçmesini diliyorum.” dedi.
Toplantı, 50 yi aşkın katılımcıyla devam ediyor.

 www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 27 Mayıs 2014, 4:30 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.241 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: